JE Pistons Wrist Pin 93 Series (1) 927 2.750 .180 139 gram JEP927-2750-17-93S
sku: 01XUW | mpn: 927-2750-17-93S
Sale Sold out
Shipping calculated at checkout.
Low stock: 8 left
Quantity
  • Ships Worldwide
  • Easy Returns
  • Fast Shipping
Wrist Pin - 93-Series - 0.927 in Diameter - 2.750 in Long - 0.180 in Thick Wall - Spiral Lock - Steel - Each