Hyperco Take Up Spring 2.5in ID 4in Tall 25lbs HYPCS100
sku: 0L0MC | mpn: CS100
Sale Sold out
Shipping calculated at checkout.
100 in stock
Quantity
  • Ships Worldwide
  • Easy Returns
  • Fast Shipping
Coil Spring - Take Up - 2.500 in ID - 4.000 in Length - 25 lb Spring Rate - Steel - Blue Powder Coat - Each