Hyperco Coil Over Spring 2.5in ID 14in Tall UHT HYP14B0175/350UHT
sku: 0T772 | mpn: 14B0175/350UHT
Sale Sold out
Shipping calculated at checkout.
Out of stock
Quantity
  • Ships Worldwide
  • Easy Returns
  • Fast Shipping
Coil Spring - UHT Barrel - Coil-Over - 2.500 in ID - 14.000 in Length - 175-350 lb/in Spring Rate - Dual Rate - Steel - Blue Powder Coat - Each