Hyperco Coil Over Spring 1.625in ID 4.25in Tall QM HYP184.25Q140
sku: 0T7L5 | mpn: 184.25Q140
Sale Sold out
Shipping calculated at checkout.
Low stock: 7 left
Quantity
  • Ships Worldwide
  • Easy Returns
  • Fast Shipping
Coil Spring - Coil-Over - 1.625 in ID - 4.250 in Length - 140 lb/in Spring Rate - Steel - Blue Powder Coat - Each