Crower Connecting Rod Bushings - SBC .927 CRO90927N-8
sku: 025P2 | mpn: 90927N-8
Sale Sold out
Shipping calculated at checkout.
Low stock: 4 left
Quantity
  • Ships Worldwide
  • Easy Returns
  • Fast Shipping
Wrist Pin Bushing - 0.927 in ID - 0.982 in OD - 1.100 in Long - Aluminum / Bronze - Set of 8