Brodix Valve Guide BROSH565-11/32P
sku: 8NSJ2 | mpn: SH .565 11/32 P
Sale Sold out
Shipping calculated at checkout.
14 in stock
Quantity
  • Ships Worldwide
  • Easy Returns
  • Fast Shipping
Valve Guide - 11/32 in Valve - 2.000 in Long - 0.565 in OD - Bronze - Each