Brodix Valve Guide BROSH545-11/32P
sku: 8NSJ3 | mpn: SH 545 11/32 P
Sale Sold out
Shipping calculated at checkout.
69 in stock
Quantity
  • Ships Worldwide
  • Easy Returns
  • Fast Shipping
Valve Guide - 11/32 in Valve - 2.000 in Long - 0.545 in OD - Bronze - Each