Brodix Exhaust Seat 1.660 OD x 1.345 ID x .375 Deep BROP1.660
sku: 8NSIW | mpn: P 1.660
Sale Sold out
Shipping calculated at checkout.
Low stock: 6 left
Quantity
  • Ships Worldwide
  • Easy Returns
  • Fast Shipping
Valve Seat - Exhaust - 1.660 in OD - 1.345 in ID - 0.375 in Deep - Ductile Iron - Each