Yukon Gear & Axle Yukon Gear Dura Grip Positraction for 2014+ GM 9.5in & 9.76in w/ 3.42 & Up Gear Ratios YDGGM9.5-4-33-12B
sku: 8WJI7 | mpn: YDGGM9.5-4-33-12B
Sale Sold out
Shipping calculated at checkout.
126 in stock
Quantity
  • Ships Worldwide
  • Easy Returns
  • Fast Shipping
YUK Dura Grip
Differential
9.5" & 9.76" GM 12 BOLT 33spl 3.42 & UP DURAGRIP POSITRACTION, COMPOSITE CLUTCH
9.5" & 9.76" GM 3.42 & Up Yukon Dura Grip Limited Slip, 33 Spline; Positraction; Composite Clutches