DV8 Offroad Elite Series 13in Light Bar 45W Flood/Spot LED BE13EW45W
sku: 8M9B6 | mpn: BE13EW45W
Sale Sold out
Shipping calculated at checkout.
127 in stock
Quantity
  • Ships Worldwide
  • Easy Returns
  • Fast Shipping
DVE LED Light Bars & Cubes
Light Bar
The BE13EW45W is a 13in. light bar from the Elite Series lights. Offering a combo light pattern of flood & spot, the 13in. light bar offers a 3,800 lumen output, a bezel-less IP-68 lens, indirect reflectors, small heat fins & side mounts.