Cometic Gasket 4.375 MLS Head Gasket .051 - BBC CAGC5329-051
sku: 8NUUO | mpn: C5329-051
Sale Sold out
Shipping calculated at checkout.
41 in stock
Quantity
  • Ships Worldwide
  • Easy Returns
  • Fast Shipping
Cylinder Head Gasket - 4.375 in Bore - 0.051 in Compression Thickness - Multi-Layer Steel - Big Block Chevy - Each