Cometic Gasket 4.060 MLS Head Gasket .027 - SBC CAGC5245-027
sku: 8NUSU | mpn: C5245-027
Sale Sold out
Shipping calculated at checkout.
50 in stock
Quantity
  • Ships Worldwide
  • Easy Returns
  • Fast Shipping
Cylinder Head Gasket - 4.060 in Bore - 0.027 in Compression Thickness - Multi-Layer Steel - Small Block Chevy - Each